پرسش و پاسخ

 

درج پرسش جدید

پرسش: برای من پیامک رزرو نوبت تبدیل آمده اما وقتی وارد سیستم می شم و روی لینک کلیلیک می کنم صفحه رزرو برام باز نمیشه

پاسخ: توجه داشته باشید که اگر شما بعد از دریافت پیامک رزرو، خودرویی را که قبلا ثبت  کرده بود را حذف کنید (لغو ثبت نام قبلی) و دوباره ثبت خودرو کنید چون این ثبت جدیده به تاریخ جدید ثبت میشه در سامانه و در نتیجه در انتهای صف ثبت نام قرار می گیره و دیگه امکان رزرو برای آن  فعال نخواهد بود

پرسش: خوروهای شخصی ثبت نام شده دراین سامانه مشمول وام ۲میلیون تومنی میشن ؟

پاسخ: بله

پرسش: من برای تبدیل ثبت نام کردم ولی در صفحه رزرو نام مراکز خدمات نشان داده نشد الان باید چیکار کنم؟

پاسخ:ابتدا پیش ثبت نام برای تبدیل در سامانه انجام می شود. در مرحله بعد با توجه به ترتیب ثبت نام از طریق سیستم برای متقاضیان پیامک ارسال خواهد شد تا برای رزرو نوبت اقدام کنند. تا کنون برای گروهی از خودروهایی که در ابتدای لیست ثبت نام بوده اند پیامک رزرو ارسال شده است.

پرسش: من  در سامانه ثبت نام کرده ام اما سال ساخت خودرو را اشتباه وارد کرده ام چطور می تونم اصلاح کنم؟

پاسخ2: اگر هنوز رزرو نوبت انجام نداده اید می توانید در صفحه پیشخوان روی لینک قرمز رنگ "حذف کنید" را کلیک کنید تا این ثبت نام حذف شود و دوباره ثبت نام کنید البته درصورت ثبت نام مجدد خودرو، نوبت شما تغییر خواهد کرد. اگر هم رزرو انجام داده اید در روزی که به مرکز خدمات مراجعه می کنید کاربر مرکز خدمات با توجه به مدارک خودرو موارد اشتباه شده را اصلاح می کند

پرسش: در هنگام ثبت نام در سامانه شهرم را تهران انتخاب کرده ام آیا می توانم در هنگام رزرو مرکز خدمات فنی در شهری بجز تهران را برای تبدیل انتخاب کنم؟

پاسخ: بله مشکلی نیست می توانید موقع رزرو نوبت  در هر شهری که مرکز خدمات آن نوبت خالی داشته باشد نوبت بگیرید.

 

پرسش: همانطورکه می دانید پلاک خودرو متعلق به شخص است.اگر کسی خودروخودرابفروشد وپلاک خودرو روی خودروی جدید بگذارد.سامانه صدور کارت برای آن پلاک صادر نمی کند.بایدچکار کرد؟
پاسخ: در این حالت در زمان ثبت خودرو  جدید سامانه پیام می دهد که خودرو تکراری است و از کاربر می خواهد که مدارک مالکیت خودرو را آپلود کند.
کافیست مدارک مالکیت خودرو جدید را آیلود کنید، ( کارت خودرو یا برگ سبز و کارت ملی مالک)
اتحادیه مدارک را چک می کند اگر درست بود تایید می کند و  اجازه ثبت خودرو جدید در سیستم داده می شود.

کلیه حقوق وب سایت متعلق به اتحادیه سوختهای جایگزین و خدمات وابسته می باشد